Back to Top
ÜYELİK KAYIT EKRANI
 
 
 
 
 
 
 
Bilgi
ÜYELİK ŞARTLARI - Okumak İçin Tıklayınız
  • Genç Tercih olarak her türlü bilgilendirmeyi en tarafsız, güncel ve doğru şekilde yapmayı amaçlıyoruz.
  • Sitemizin bilgiledirmelerinde ve hizmetlerinde az da olsa eksiklik ve yanlışlıklar olma ihtimali vardır. Site kullanıcıların bu ihtimali düşünerek nihai karar ve tercihlerinde ÖSYM, YÖK, MEB, KYK Üniversiteler vb. resmi kurumların internet sitelerini yayınlarını ve kılavuzlarını kontrol etmeleri gerekmektedir.
  • Site olarak sunduğumuz bilgilendirmelerin bir çoğunda Vakıf (Özel) Üniversitelere ait ücret, yer, özel koşul vb. fazladan bilgiler vermekteyiz. Bu bilgiledirmeyi vakıf üniversiteleri arasında hiçbir fark gözetmeksizin ve tamamen üniversite adaylarının işini kolaylaştırmak için yapmaktayız. Kullanıcılarımızın bu bilgilerde eksiklik ve yanlışlık olabilme ihtimaline karşı; bu bilgileri ilgili üniversitelerin internet sitelerinden ve duyurularından, yayınlarından ve ÖSYM kılavuzlarından kontrol etmesi gerekmektedir.
  • Adaylar tarafından çok merak edilen konularda, adayların daha doğru karar vermesine yardımcı olmak amacı ile sistemde şu an için bilinmez ya da belirsiz noktalarda kendi tahmin ve yorumlarımızı siz değerli kullanıcılar ile paylaşabilmekteyiz. Kullanıcılara bu bilgilerin tahmin olduğunu ve yanlış çıkma olasılığının olduğunu tekrar hatırlatırız.
  • Yaptığımız bilgilendrimelerde ve tahmnilerde hata, eksiklik ve yanlışlıkların olabileceğini hatırlatırız. Siz değerli kullanıcılarımızın, bu gibi istenmeyen durumlardan etkilenmemeleri için sizlerin nihai kararlarınız öncesinde YÖK, ÖSYM, MEB, KYK, ÜNİVERSİTELER vb. ilgili kurumların yayın, kılavuz, web sitesi ve kaynaklarından tercihlerini kontrol etmelerini ısrarla tavsiye ederiz.
  • Üniversite adaylarına üniversite tercih listelerini belirlerken hiçbir kişi ve kurumun tesiri altında kalmadan ve tamamen kendilerinin ve ailelerinin istek ve faydalarını dikkate alarak tercih yapmaları gerektiğini hatırlatırız.
  • Sadece izin veren kullanıcılarımızn iletişim bilgileri üniversitler ile paylaşılabilir.İzin vermeyen kullanıcıların iletişim bilgileri hiçbir şekilde hiçbir kişi ve kurumla paylaşılmaz.
  • Tüm site kullanıcıların bu kuralları okuduğu ve anladığı tarafımızca kabul edilmektedir. Aksi hallerde oluşabilecek durumlardan site sorumluluk kabul etmez.